GRUPA UNI-TECH

Grupa firm Uni-Tech specjalizuje się w projektowaniu, dostawie, instalacji, doradztwie i obsłudze przetwórstwa mięsnego, ubojni, wszystkich urządzeń do napełniania napojów oraz linii do produkcji makaronu. Od momentu założenia w 2004 r. grupa spółek Uni-Tech nawiązała udane relacje biznesowe z wiodącymi europejskimi producentami i stała się jednym z wiodących dostawców w Azji Środkowej, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, z biurami i salonami sprzedaży w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Kazachstanie.

Uni-Tech jest zaangażowany w dostarczanie najlepszych produktów i usług, które spełniają oczekiwania naszych klientów w sposób terminowy i opłacalny. Zapewniając najwyższej jakości obsługę klienta i wysokiej jakości sprzęt, zbudowaliśmy reputację jednego z najbardziej wiarygodnych partnerów biznesowych w różnych branżach. Nasze portfolio obejmuje ponad 200 klientów w 20 krajach z 76 projektami „pod klucz” o wartości ponad 300 mln USD.

Naszą główną zasadą jest utrzymywanie długoterminowych, wzajemnie korzystnych i co najważniejsze uczciwych relacji z naszymi klientami.

Facts

Nasze portfolio

Nasze portfolio

Ponad 200 klientów - 76 projektów, których szacunkowa wartość przekroczyła USD300.000.000

Magazyny i obsługa serwisowa

Magazyny i obsługa serwisowa

24/7 wsparcie serwisowe, magazyn z częściami zamiennymi i materialami eksploatacyjnymi, showroom: 

- Europa (Warszawa)
- Bliski Wschód (Dubaj)
- Azja Centralna (Ałmaty)

Historia

11.2004

11.2004

Powstanie firmy Uni-Tech, rozpoczęcie dostaw części do linii do napełniania wodą i napojami (etykieciarki, urządzenia pakujące, projektowanie i rozwój form do produkcji butelek PET)

02.2005

02.2005

Nasz dział serwisowy zapewnił utrzymanie produkcji napojów w pełnym cyklu, począwszy od sprężarki powietrza do ostatecznego urządzenia pakującego. Zapewniliśmy logistykę w dostawach części zamiennych, otworzyliśmy magazyn w biurze w Ałmaty.

04.2006

04.2006

Rozwijamy naszą aktywność w Azji Środkowej:

We współpracy z ItalPast Fidenza z Włoch zrealizowaliśmy pierwsze wspólne projekty w zakresie produkcji makaronu w Azji Środkowej, nasz dział serwisowy wspiera nasze zakłady produkujące makaron w zakresie części zamiennych, wsparcia technologicznego dla linii do produkcji i maszyn do pakowania

01.2009

01.2009

Spółka Uni-Tech została założona w Europie Wschodniej, z naciskiem na działalność eksportową w zakresie dostaw maszyn i urządzeń przetwórstwa spożywczego w regiony Azji Środkowej, Bliskiego Wschodu i Afryki Wschodniej

07.2010

07.2010

Rozwijamy naszą działalność:

Wraz z grupą firm z Katalonii, Niemiec i Włoch wdrażamy pierwsze projekty w przemyśle przetwórstwa mięsnego w Azji Środkowej, nasz serwis zaczyna świadczyć usługi naprawcze dla firm niemieckich, hiszpańskich i włoskich sprzedawanych w tym regionie. Zapewniamy serwis, części i materiały eksploatacyjne do maszyn, a także urządzeń do palowania próżniowego i termoformowania.

03.2012

03.2012

Uni-Tech Middle East DMCC dołączył do Grupy Uni-Tech i pozwolił poszerzyć obszar działalności, znacznie skracając czas dostaw i poprawiając jakość usług w regionie Bliskiego Wschodu.